Čo je metóda NATURHOUSENutričná poradkyňa NATURHOUSE.

Tajomstvo úspechu jedinečnej metódy NATURHOUSE spočíva v osobnom dietetickom poradenstve zadarmo, dlhodobej spolupráci výživového poradcu - dietológa s Vami ako klientom a širokom sortimente exkluzívnych produktov. Jej neoddeliteľnou súčasťou je vzájomný vzťah a dôvera, ktoré vznikajú medzi Vami ako klientom a výživovým poradcom.
 
Ako to chodí v dietetickom centre?

Počas Vášho chudnutia s NATURHOUSE budete dochádzať k svojmu výživovému poradcovi najlepšie každý týždeň. Počas týchto stretnutí sa s Vaším osobným dietológom podelíte o svoje dojmy, pocity a úspechy. Dietológ tak bude môcť ľahšie sledovať Vaše pokroky a podľa nich prispôsobovať diétne vzorce, aby Vaše chudnutie bolo maximálne efektívne.

Výživové poradenstvo

 
Ako sa mám objednať na konzultáciu?

Objednať sa môžete dvoma základnými spôsobmi:

  1. Vyplníte Kontaktný formulár a najbližšie pobočka vo Vašom regióne Vás bude kontaktovať.
  2. Svoju najbližšiu pobočku môžete kontaktovať Vy sami cez telefón, e-mail alebo osobne na jej adrese.

 
Čo môžem očakávať od výživového poradcu - dietológa?

Jednotlivé sedenia nie sú nijako časovo náročné. Prvá návšteva zvyčajne trvá 30 minút, druhá a každá ďalšia 15 minút. Dietológ s Vami preberie Váš zdravotný stav a analyzuje príčiny stravovacích porúch. Ďalej Vám urobí bioimpedančnú analýzu. Jedná sa o váženie na špeciálnej váhe, ktorá pomocou ľahkých elektrických impulzov zistí zloženie Vášho tela. Impulzy nie sú pre telo škodlivé a nemajú vplyv na žiadne telesné funkcie. Podľa výsledkov bioimpedančného merania, zdravotného stravu a stravovacích návykov Vám výživový poradca určí zostaví stravovací režim na mieru Vašich potrieb. Celý proces prebieha v príjemnom, čistom prostredí a priateľskej atmosfére.

Aby bola diéta a jej redukčný efekt maximálny, odporučí Vám výživový poradca ľahký pohyb a naše exkluzívne produkty vyrobené na báze bylín. Všetky výrobky majú certifikáty Štátneho zdravotného ústavu a sú schválené Ministerstvom zdravotníctva. Naše unikátne produkty sa vyrábajú vo vlastných laboratóriách HOUSEDIETKILUVA a sú k dostaniu iba v dietetických centrách NATURHOUSE.

Výživoví poradcovia

V NATURHOUSE odmietame všetky vzorce kontroly váhy, ktoré nie sú založené na prísne stanovených medzinárodných zdravotných kritériách a lekárskych odporúčaniach. Všetky diéty a všetky potravinové doplnky sú navrhnuté a schválené Technickým oddelením NATURHOUSE, v ktorom pracuje tím odborníkov z najrôznejších odborov.

 
Budú mi chutiť diétne jedlá?

Doporučený stravovací režim, ktorý Vám na mieru Vašich individuálnych potrieb zadarmo zostaví dietológ, vychádza zo zásad stredomorskej kuchyne a je teda:

  • ľahký,
  • pestrý,
  • chutný,
  • možno rôzne obmieňať,
  • je z bežne dostupných surovín,
  • a nielen to. Je predovšetkým veľmi zdravý, pretože obsahuje nízke množstvo nasýtených tukov, predovšetkým nezdravého cholesterolu. Tým priaznivo pôsobí na činnosť srdca, ciev a celého kardiovaskulárneho systému. Vedeli ste, že najčastejšou príčinou úmrtí v Slovenskej republike sú práve choroby obehovej sústavy?

 
Nechudneme za Vás ... pomôžeme Vám schudnúť!

S nami sa rozhodne trápiť hladom nebudete. Ani nečakajte, že budete chudnúť pomocou "zázračných" piluliek. My vám pomôžeme zmeniť Vaše stravovacie návyky – raz a navždy.

 
Chudnite bez hladu!

Dietológ NATURHOUSE Vám poradí správnu kombináciu potravín podľa Vašich individuálnych stravovacích potrieb, zmene životných návykov, rozvrhu hodín a výdavkov energie. Tým budú Vaše jednotlivé fyziologické, biochemické a metabolické potreby pokryté po celý deň.

Pre úspešné chudnutie je potrebné vyvážené diéty, pri ktorej cukor v krvi nekolíše. A presne takú Vám dietológovia v NATURHOUSE zostaví.Pre Vás to teda znamená, že vďaka novému stravovaciemu režimu získate všetky živiny, ktoré potrebujete pre celý deň, a pritom budete chudnúť. A k tomu bez pocitu hladu, pretože ďalšie zásada, ktorú Vás naši dietológovia naučia, je pravidelnosť. Budeme Vás učiť stravovať sa pravidelne, 5x - 6x denne. A nielen to, ukážeme Vám, že pravidelný pitný režim je základ dobrej kondície!

Budete spokojní, pretože dosiahnete svoju optimálnu váhu a hlavne si ju budete schopní už udržať. Navyše na sebe spozorujete viditeľné výsledky od 1. týždňa chudnutia s NATURHOUSE.

 
 

Příběhy franchisantů

Jakub Hadraba
Franchising NATURHOUSE

O zákazníky nouzi nemáme O tom, že oboru krásy a zdraví se daří i v době ekonomické recese, hovoří v rozhovoru Jakub Hadraba, franchisant sítě výživových...

Další příběhy

Často kladené otázky

1. Prečo sa mám rozhodnúť práve pre NATURHOUSE?

NATURHOUSE je silná a stabilná medzinárodná značka, ktorá za viac ako 20 rokov existencie dokázala, že naša unikátna metóda a obchodný model fungujú po celom svete. Navyše ide o perspektívne odvetvie, kedy sa stále viac ľudí začína orientovať na „zdravý životný štýl“, základom ktorého je vyvážený jedálniček. Za 5 rokov fungovania na slovenskom trhu sme otvorili 12 franchisingových predajní, vďaka čomu sme tiež rozšírili povedomie o značke medzi spotrebiteľmi. NATURHOUSE sa pravidelne umiestňuje medzi Top100 franchisingovými konceptami na svete, ktorý vyhlasuje aj prestížny portál Franchise Direct.

2. Čo získam ako franchisant, ak sa rozhodnem zapojiť do NATURHOUSE?

Samozrejmosťou je u nás nadštandardná podpora franchisantov pri rozjazde prevádzkarne i po celú dobu našej spolupráce. Poradíme Vám s výberom vhodnej kalkulácie a pomôžeme v rokovaní o nájomných podmienkach, poskytneme detailnú kalkuláciu investície s ohľadom na danú lokalitu, odovzdáme Vám kompletný zoznam odporúčaných dodávateľov, ktorí dokážu vybudovať predajňu „na kľúč“ kdekoľvek na Slovensku. Pomôžeme Vám aj s výberom zamestnancov a zadarmo ich zaškolíme v našom školiacom centre v Českých Budejoviciach. Máme k dispozícii profesionálny tím hlavných dietológov, ktorí pravidelne navštevujú aj naše pobočky, strážia kvalitu práce a pomáhajú identifikovať slabé miesta a pracovať na ich zlepšení. Pre všetkých zamestnancov a franchisantov usporadúvame niekoľkokrát do roka tematické workshopy, na ktorých sa snažíme neustále zvyšovať ich kvalifikáciu, informovať ich o novinkách, trendoch na trhu, marketingových aktivitách a pod.

4. Bývam v meste s 13 000 obyvateľmi a rád/rada by som si tu otvoril/a pobočku NATURHOUSE. Bude tu dostatočný obchodný potenciál?

Áno. Pre menšie mestá máme pripravený tzv. mikrokoncept, ktorý dosahuje prevádzkovú nulu už pri veľmi nízkych obratoch. Pre majiteľa, ktorý zároveň v predajni pracuje ako výživový poradca, sa tak ponúka možnosť zaujímavých zárobkov, záleží len na Vašich schopnostiach a odhodlaní.

Další dotazy