Čo je metóda NATURHOUSENutričná poradkyňa NATURHOUSE.

Tajomstvo úspechu jedinečnej metódy NATURHOUSE spočíva v osobnom dietetickom poradenstve zadarmo, dlhodobej spolupráci výživového poradcu - dietológa s Vami ako klientom a širokom sortimente exkluzívnych produktov. Jej neoddeliteľnou súčasťou je vzájomný vzťah a dôvera, ktoré vznikajú medzi Vami ako klientom a výživovým poradcom.
 
Ako to chodí v dietetickom centre?

Počas Vášho chudnutia s NATURHOUSE budete dochádzať k svojmu výživovému poradcovi najlepšie každý týždeň. Počas týchto stretnutí sa s Vaším osobným dietológom podelíte o svoje dojmy, pocity a úspechy. Dietológ tak bude môcť ľahšie sledovať Vaše pokroky a podľa nich prispôsobovať diétne vzorce, aby Vaše chudnutie bolo maximálne efektívne.

Výživové poradenstvo

 
Ako sa mám objednať na konzultáciu?

Objednať sa môžete dvoma základnými spôsobmi:

  1. Vyplníte Kontaktný formulár a najbližšie pobočka vo Vašom regióne Vás bude kontaktovať.
  2. Svoju najbližšiu pobočku môžete kontaktovať Vy sami cez telefón, e-mail alebo osobne na jej adrese.

 
Čo môžem očakávať od výživového poradcu - dietológa?

Jednotlivé sedenia nie sú nijako časovo náročné. Prvá návšteva zvyčajne trvá 30 minút, druhá a každá ďalšia 15 minút. Dietológ s Vami preberie Váš zdravotný stav a analyzuje príčiny stravovacích porúch. Ďalej Vám urobí bioimpedančnú analýzu. Jedná sa o váženie na špeciálnej váhe, ktorá pomocou ľahkých elektrických impulzov zistí zloženie Vášho tela. Impulzy nie sú pre telo škodlivé a nemajú vplyv na žiadne telesné funkcie. Podľa výsledkov bioimpedančného merania, zdravotného stravu a stravovacích návykov Vám výživový poradca určí zostaví stravovací režim na mieru Vašich potrieb. Celý proces prebieha v príjemnom, čistom prostredí a priateľskej atmosfére.

Aby bola diéta a jej redukčný efekt maximálny, odporučí Vám výživový poradca ľahký pohyb a naše exkluzívne produkty vyrobené na báze bylín. Všetky výrobky majú certifikáty Štátneho zdravotného ústavu a sú schválené Ministerstvom zdravotníctva. Naše unikátne produkty sa vyrábajú vo vlastných laboratóriách HOUSEDIETKILUVA a sú k dostaniu iba v dietetických centrách NATURHOUSE.

Výživoví poradcovia

V NATURHOUSE odmietame všetky vzorce kontroly váhy, ktoré nie sú založené na prísne stanovených medzinárodných zdravotných kritériách a lekárskych odporúčaniach. Všetky diéty a všetky potravinové doplnky sú navrhnuté a schválené Technickým oddelením NATURHOUSE, v ktorom pracuje tím odborníkov z najrôznejších odborov.

 
Budú mi chutiť diétne jedlá?

Doporučený stravovací režim, ktorý Vám na mieru Vašich individuálnych potrieb zadarmo zostaví dietológ, vychádza zo zásad stredomorskej kuchyne a je teda:

  • ľahký,
  • pestrý,
  • chutný,
  • možno rôzne obmieňať,
  • je z bežne dostupných surovín,
  • a nielen to. Je predovšetkým veľmi zdravý, pretože obsahuje nízke množstvo nasýtených tukov, predovšetkým nezdravého cholesterolu. Tým priaznivo pôsobí na činnosť srdca, ciev a celého kardiovaskulárneho systému. Vedeli ste, že najčastejšou príčinou úmrtí v Slovenskej republike sú práve choroby obehovej sústavy?

 
Nechudneme za Vás ... pomôžeme Vám schudnúť!

S nami sa rozhodne trápiť hladom nebudete. Ani nečakajte, že budete chudnúť pomocou "zázračných" piluliek. My vám pomôžeme zmeniť Vaše stravovacie návyky – raz a navždy.

 
Chudnite bez hladu!

Dietológ NATURHOUSE Vám poradí správnu kombináciu potravín podľa Vašich individuálnych stravovacích potrieb, zmene životných návykov, rozvrhu hodín a výdavkov energie. Tým budú Vaše jednotlivé fyziologické, biochemické a metabolické potreby pokryté po celý deň.

Pre úspešné chudnutie je potrebné vyvážené diéty, pri ktorej cukor v krvi nekolíše. A presne takú Vám dietológovia v NATURHOUSE zostaví.Pre Vás to teda znamená, že vďaka novému stravovaciemu režimu získate všetky živiny, ktoré potrebujete pre celý deň, a pritom budete chudnúť. A k tomu bez pocitu hladu, pretože ďalšie zásada, ktorú Vás naši dietológovia naučia, je pravidelnosť. Budeme Vás učiť stravovať sa pravidelne, 5x - 6x denne. A nielen to, ukážeme Vám, že pravidelný pitný režim je základ dobrej kondície!

Budete spokojní, pretože dosiahnete svoju optimálnu váhu a hlavne si ju budete schopní už udržať. Navyše na sebe spozorujete viditeľné výsledky od 1. týždňa chudnutia s NATURHOUSE.

 
 

Příběhy franchisantů

Olga Mikovičová
Franchising NATURHOUSE

Založení vlastní výživové poradny NATURHOUSE vnímám jako možnost mít z práce zase radost. Toho se mi v zaměstnání nedostávalo. Vypráví paní Olga...

Další příběhy

Často kladené otázky

5. Rád/Rada by som si otvoril/a pobočku NATURHOUSE a pracovala v nej ako výživový poradca, ale nemám vzdelanie v odbore. Je to možné?

NATURHOUSE je otvorený všetkým, ktorí majú kladný vzťah k zdravému životnému štýlu a ochotu vzdelávať sa. Pre všetkých zamestnancov i franchisantov poskytujeme zadarmo trojtýždňové intenzívne školenie, na ktorom si osvojíte základy výživového poradenstva a získate certifikát pre prácu v NATURHOUSE. V rámci osobného rozvoja potom všetkým partnerom odporúčame absolvovať akreditovaný kurz výživového poradenstva, ktorý poskytuje hneď niekoľko spoločností. Veľké percento dnes úspešných výživových poradcov NATURHOUSE prišlo z odlišných odborov a dnes sú veľmi úspešní a klientmi uznávaní poradcovia

4. Bývam v meste s 13 000 obyvateľmi a rád/rada by som si tu otvoril/a pobočku NATURHOUSE. Bude tu dostatočný obchodný potenciál?

Áno. Pre menšie mestá máme pripravený tzv. mikrokoncept, ktorý dosahuje prevádzkovú nulu už pri veľmi nízkych obratoch. Pre majiteľa, ktorý zároveň v predajni pracuje ako výživový poradca, sa tak ponúka možnosť zaujímavých zárobkov, záleží len na Vašich schopnostiach a odhodlaní.

2. Čo získam ako franchisant, ak sa rozhodnem zapojiť do NATURHOUSE?

Samozrejmosťou je u nás nadštandardná podpora franchisantov pri rozjazde prevádzkarne i po celú dobu našej spolupráce. Poradíme Vám s výberom vhodnej kalkulácie a pomôžeme v rokovaní o nájomných podmienkach, poskytneme detailnú kalkuláciu investície s ohľadom na danú lokalitu, odovzdáme Vám kompletný zoznam odporúčaných dodávateľov, ktorí dokážu vybudovať predajňu „na kľúč“ kdekoľvek na Slovensku. Pomôžeme Vám aj s výberom zamestnancov a zadarmo ich zaškolíme v našom školiacom centre v Českých Budejoviciach. Máme k dispozícii profesionálny tím hlavných dietológov, ktorí pravidelne navštevujú aj naše pobočky, strážia kvalitu práce a pomáhajú identifikovať slabé miesta a pracovať na ich zlepšení. Pre všetkých zamestnancov a franchisantov usporadúvame niekoľkokrát do roka tematické workshopy, na ktorých sa snažíme neustále zvyšovať ich kvalifikáciu, informovať ich o novinkách, trendoch na trhu, marketingových aktivitách a pod.

Další dotazy