Napsali o nás


NIELEN CHLEBOM BY MAL BYŤ ČLOVEK ŽIVÝ

18.05.2015 | košice:dnes

Lepok jesť musíme – konštatuje väčšina ľudí, ktorých sa opýtate čokoľvek o pšenici či lepku. Ale prečo? Neexistuje totiž pádny dôvod. Naopak, dôvodov, prečo ho nejesť, je oveľa viac.


Stáhnout dokument >>

PIŤ ČI NEPIŤ? TO JE NIELEN SHAKESPEAROVSKÁ OTÁZKA

16.03.2015 | košice:dnes

Pojem "pitný režim" snáď uznáva každý a nerešpektuje takmer nikto. Jeho dodržiavanie je dôležité bez ohľadu na to, či ste zdraví, alebo chorí, tuční alebo chudí. Piť treba pri športovaní aj pri odpočinku.


Stáhnout dokument >>

DÝCHANIE NIE JE IBA VÝMENA PLYNOV

25.02.2015 | košice:dnes

Že je to všetko veľmi jednoduché. Tak ako sme sa učili v škole, že vdychujeme kyslík a vydychujeme oxid uhličitý. Táto činnosť prebieha v našich pľúcach. Ešte stále sme si nevysvetlili, ako dýchame.


Stáhnout dokument >>

DETOXIKÁCIA SA ZAMERIAVA NA PRÍČINU CHOROBY

12.02.2015 | košice:dnes

Model alebo chemický prístup. Ak sa vyberieme na "boj" s našou chorobou liekmi, tak máme na výber iba 3 druhy liečby: chemické lieky, ožarovanie a operáciu.


Stáhnout dokument >>

Nejkrajšie na tom je, že nestagnujeme

09.10.2014 | mesacnikpodnikanie.sk

Tibor Antony s manželkou Vierkou prevádzkujú dve dietologické poradne v Košiciach. Spoločné podnikanie ich, ako rodinu, stmelilo.


Stáhnout dokument >>

Odvaha a chuť pracovať sa vám odmenia úspechom

25.09.2014 | podnikajte.sk

Na konci októbra sa v Bratislave uskutoční 2. ročník Výstavy pre podnikanie a franchising. Medzi vystavovateľmi nebude chýbať úspešný medzinárodný koncept siete výživových poradní NATURHOUSE.


Stáhnout dokument >>

Práce s lidmi je naplňující

09.09.2014 | franchising.cz

Miroslav a Adina Alfery vedou pod značkou Naturhouse dvě pobočky, jednu na Budějovické v Praze a druhou v Kladně. Do podnikání je přivedla nespokojenost v zaměstnání.


Stáhnout dokument >>

Franšíza: Jistější vstup do podnikání

11.08.2014 | studentskéfinance.cz

Osvědčeným značkám věří podle odborníků stále více podnikatelů. Během posledních čtyř let se v České republice zvýšil počet franšízových konceptů o 69 projektů. Vyplývá to z dokumentu Franchising Report 2013, který zpracovala poradenská společnost Profit system.


Stáhnout dokument >>

Franšíza: Jistější vstup do podnikání

03.07.2014 | firemnifinance.cz

Osvědčeným značkám věří podle odborníků stále více podnikatelů. Během posledních čtyř let se v České republice zvýšil počet franšízových konceptů o 69 projektů.


Stáhnout dokument >>

1 2 3 4 5 6 >

 
 

Příběhy franchisantů

Jakub Hadraba
Franchising NATURHOUSE

O zákazníky nouzi nemáme O tom, že oboru krásy a zdraví se daří i v době ekonomické recese, hovoří v rozhovoru Jakub Hadraba, franchisant sítě výživových...

Další příběhy

Často kladené otázky

5. Rád/Rada by som si otvoril/a pobočku NATURHOUSE a pracovala v nej ako výživový poradca, ale nemám vzdelanie v odbore. Je to možné?

NATURHOUSE je otvorený všetkým, ktorí majú kladný vzťah k zdravému životnému štýlu a ochotu vzdelávať sa. Pre všetkých zamestnancov i franchisantov poskytujeme zadarmo trojtýždňové intenzívne školenie, na ktorom si osvojíte základy výživového poradenstva a získate certifikát pre prácu v NATURHOUSE. V rámci osobného rozvoja potom všetkým partnerom odporúčame absolvovať akreditovaný kurz výživového poradenstva, ktorý poskytuje hneď niekoľko spoločností. Veľké percento dnes úspešných výživových poradcov NATURHOUSE prišlo z odlišných odborov a dnes sú veľmi úspešní a klientmi uznávaní poradcovia

1. Prečo sa mám rozhodnúť práve pre NATURHOUSE?

NATURHOUSE je silná a stabilná medzinárodná značka, ktorá za viac ako 20 rokov existencie dokázala, že naša unikátna metóda a obchodný model fungujú po celom svete. Navyše ide o perspektívne odvetvie, kedy sa stále viac ľudí začína orientovať na „zdravý životný štýl“, základom ktorého je vyvážený jedálniček. Za 5 rokov fungovania na slovenskom trhu sme otvorili 12 franchisingových predajní, vďaka čomu sme tiež rozšírili povedomie o značke medzi spotrebiteľmi. NATURHOUSE sa pravidelne umiestňuje medzi Top100 franchisingovými konceptami na svete, ktorý vyhlasuje aj prestížny portál Franchise Direct.

3. Aký je postup pri otvorení novej pobočky NATURHOUSE?

Záleží nám na tom, aby mal každý franchisant maximum informácií pre rozhodovanie o svojej investícii. Preto sa na prvej schôdzke budeme venovať metóde NATURHOUSE, vysvetlíme obchodný model, ukážeme si vzorové kalkulácie a určíme vhodnú lokalitu pre otvorenie obchodu. Potom, čo sa franchisant rozhodne s nami začať podnikať, sa spravidla zídeme v danom meste a spoločne si vytipujeme vhodné lokality pre umiestnenie obchodu. Nasleduje podpis franchisingovej zmluvy, uzatvorenie zmluvy o nájme (ak franchisant nepodniká vo vlastných priestoroch) a rekonštrukcia a vybavenie predajne. Medzitým vyberieme zamestnancov a preškolíme ich v našom školiacom centre v Českých Budejoviciach. Celý proces je možné zvládnuť aj za menej ako štyri týždne.

Další dotazy