K stiahnutiu


Brožúra franchisingu NATURHOUSE.Podnikajte s nami!
6.1.2014 | NATURHOUSE

V NATURHOUSE vám ponúkame možnosť vlastného podnikania pod osvedčenou značkou.

  • Vybudovanie vlastnej firmy s rozvunutým a overeným know-how v sektore so stálym rastom.
  • Vstupné a priebežné školenia.
  • Územná exkluzivita.

Stiahnuť brožúru v pdf >>

 

Profil NARTURHOUSEProfil NATURHOUSE
7.1.2014 | NATURHOUSE

Naturhouse Naturhouse je nadnárodná spoločnosť španielskeho pôvodu rozvinutá na systéme franšízy. NATURHOUSE je vedúca spoločnosť v oblasti služieb a produktov určených pre výživu a diétu v Španielsku s viac ako 1300 strediskami po celom národnom území.
Podnik začal svoj ​​rozmach v roku 1992 vďaka vízii prezidenta a zakladateľa Félixa Revueltu pôvodom z Rioji, že je potrebné vytvoriť medzi obyvateľstvom povedomie o nutnosti zmeniť stravovacie návyky.

Stiahnuť brožúru v pdf >>

Loga NATURHOUSELoga NATURHOUSE
9.1.2014 | NATURHOUSE

Tu si môžete stiahnuť dokument v pdf, kde nájdete vertikálne a horizontálne podobu loga NATURHOUSE a vzorka korporátnych farieb.

Logo NATURHOUSE vo formáte AI a EPS nájdete na prevzatie na stránke Kontakt pre média.

Stiahnuť súbor v pdf >>

 
 

Příběhy franchisantů

Jakub Hadraba
Franchising NATURHOUSE

O zákazníky nouzi nemáme O tom, že oboru krásy a zdraví se daří i v době ekonomické recese, hovoří v rozhovoru Jakub Hadraba, franchisant sítě výživových...

Další příběhy

Často kladené otázky

2. Čo získam ako franchisant, ak sa rozhodnem zapojiť do NATURHOUSE?

Samozrejmosťou je u nás nadštandardná podpora franchisantov pri rozjazde prevádzkarne i po celú dobu našej spolupráce. Poradíme Vám s výberom vhodnej kalkulácie a pomôžeme v rokovaní o nájomných podmienkach, poskytneme detailnú kalkuláciu investície s ohľadom na danú lokalitu, odovzdáme Vám kompletný zoznam odporúčaných dodávateľov, ktorí dokážu vybudovať predajňu „na kľúč“ kdekoľvek na Slovensku. Pomôžeme Vám aj s výberom zamestnancov a zadarmo ich zaškolíme v našom školiacom centre v Českých Budejoviciach. Máme k dispozícii profesionálny tím hlavných dietológov, ktorí pravidelne navštevujú aj naše pobočky, strážia kvalitu práce a pomáhajú identifikovať slabé miesta a pracovať na ich zlepšení. Pre všetkých zamestnancov a franchisantov usporadúvame niekoľkokrát do roka tematické workshopy, na ktorých sa snažíme neustále zvyšovať ich kvalifikáciu, informovať ich o novinkách, trendoch na trhu, marketingových aktivitách a pod.

5. Rád/Rada by som si otvoril/a pobočku NATURHOUSE a pracovala v nej ako výživový poradca, ale nemám vzdelanie v odbore. Je to možné?

NATURHOUSE je otvorený všetkým, ktorí majú kladný vzťah k zdravému životnému štýlu a ochotu vzdelávať sa. Pre všetkých zamestnancov i franchisantov poskytujeme zadarmo trojtýždňové intenzívne školenie, na ktorom si osvojíte základy výživového poradenstva a získate certifikát pre prácu v NATURHOUSE. V rámci osobného rozvoja potom všetkým partnerom odporúčame absolvovať akreditovaný kurz výživového poradenstva, ktorý poskytuje hneď niekoľko spoločností. Veľké percento dnes úspešných výživových poradcov NATURHOUSE prišlo z odlišných odborov a dnes sú veľmi úspešní a klientmi uznávaní poradcovia

4. Bývam v meste s 13 000 obyvateľmi a rád/rada by som si tu otvoril/a pobočku NATURHOUSE. Bude tu dostatočný obchodný potenciál?

Áno. Pre menšie mestá máme pripravený tzv. mikrokoncept, ktorý dosahuje prevádzkovú nulu už pri veľmi nízkych obratoch. Pre majiteľa, ktorý zároveň v predajni pracuje ako výživový poradca, sa tak ponúka možnosť zaujímavých zárobkov, záleží len na Vašich schopnostiach a odhodlaní.

Další dotazy