K stiahnutiu


Brožúra franchisingu NATURHOUSE.Podnikajte s nami!
6.1.2014 | NATURHOUSE

V NATURHOUSE vám ponúkame možnosť vlastného podnikania pod osvedčenou značkou.

  • Vybudovanie vlastnej firmy s rozvunutým a overeným know-how v sektore so stálym rastom.
  • Vstupné a priebežné školenia.
  • Územná exkluzivita.

Stiahnuť brožúru v pdf >>

 

Profil NARTURHOUSEProfil NATURHOUSE
7.1.2014 | NATURHOUSE

Naturhouse Naturhouse je nadnárodná spoločnosť španielskeho pôvodu rozvinutá na systéme franšízy. NATURHOUSE je vedúca spoločnosť v oblasti služieb a produktov určených pre výživu a diétu v Španielsku s viac ako 1300 strediskami po celom národnom území.
Podnik začal svoj ​​rozmach v roku 1992 vďaka vízii prezidenta a zakladateľa Félixa Revueltu pôvodom z Rioji, že je potrebné vytvoriť medzi obyvateľstvom povedomie o nutnosti zmeniť stravovacie návyky.

Stiahnuť brožúru v pdf >>

Loga NATURHOUSELoga NATURHOUSE
9.1.2014 | NATURHOUSE

Tu si môžete stiahnuť dokument v pdf, kde nájdete vertikálne a horizontálne podobu loga NATURHOUSE a vzorka korporátnych farieb.

Logo NATURHOUSE vo formáte AI a EPS nájdete na prevzatie na stránke Kontakt pre média.

Stiahnuť súbor v pdf >>

 
 

Příběhy franchisantů

Kateřina Dlabačová
Franchising NATURHOUSE

Z asistentky majitelkou výživové poradny NATURHOUSE Nezřídka se stává, že se ze zaměstnance franchisové pobočky stane majitel pobočky jiné. Přesně to...

Další příběhy

Často kladené otázky

2. Čo získam ako franchisant, ak sa rozhodnem zapojiť do NATURHOUSE?

Samozrejmosťou je u nás nadštandardná podpora franchisantov pri rozjazde prevádzkarne i po celú dobu našej spolupráce. Poradíme Vám s výberom vhodnej kalkulácie a pomôžeme v rokovaní o nájomných podmienkach, poskytneme detailnú kalkuláciu investície s ohľadom na danú lokalitu, odovzdáme Vám kompletný zoznam odporúčaných dodávateľov, ktorí dokážu vybudovať predajňu „na kľúč“ kdekoľvek na Slovensku. Pomôžeme Vám aj s výberom zamestnancov a zadarmo ich zaškolíme v našom školiacom centre v Českých Budejoviciach. Máme k dispozícii profesionálny tím hlavných dietológov, ktorí pravidelne navštevujú aj naše pobočky, strážia kvalitu práce a pomáhajú identifikovať slabé miesta a pracovať na ich zlepšení. Pre všetkých zamestnancov a franchisantov usporadúvame niekoľkokrát do roka tematické workshopy, na ktorých sa snažíme neustále zvyšovať ich kvalifikáciu, informovať ich o novinkách, trendoch na trhu, marketingových aktivitách a pod.

4. Bývam v meste s 13 000 obyvateľmi a rád/rada by som si tu otvoril/a pobočku NATURHOUSE. Bude tu dostatočný obchodný potenciál?

Áno. Pre menšie mestá máme pripravený tzv. mikrokoncept, ktorý dosahuje prevádzkovú nulu už pri veľmi nízkych obratoch. Pre majiteľa, ktorý zároveň v predajni pracuje ako výživový poradca, sa tak ponúka možnosť zaujímavých zárobkov, záleží len na Vašich schopnostiach a odhodlaní.

5. Rád/Rada by som si otvoril/a pobočku NATURHOUSE a pracovala v nej ako výživový poradca, ale nemám vzdelanie v odbore. Je to možné?

NATURHOUSE je otvorený všetkým, ktorí majú kladný vzťah k zdravému životnému štýlu a ochotu vzdelávať sa. Pre všetkých zamestnancov i franchisantov poskytujeme zadarmo trojtýždňové intenzívne školenie, na ktorom si osvojíte základy výživového poradenstva a získate certifikát pre prácu v NATURHOUSE. V rámci osobného rozvoja potom všetkým partnerom odporúčame absolvovať akreditovaný kurz výživového poradenstva, ktorý poskytuje hneď niekoľko spoločností. Veľké percento dnes úspešných výživových poradcov NATURHOUSE prišlo z odlišných odborov a dnes sú veľmi úspešní a klientmi uznávaní poradcovia

Další dotazy