K stiahnutiu


Brožúra franchisingu NATURHOUSE.Podnikajte s nami!
6.1.2014 | NATURHOUSE

V NATURHOUSE vám ponúkame možnosť vlastného podnikania pod osvedčenou značkou.

  • Vybudovanie vlastnej firmy s rozvunutým a overeným know-how v sektore so stálym rastom.
  • Vstupné a priebežné školenia.
  • Územná exkluzivita.

Stiahnuť brožúru v pdf >>

 

Profil NARTURHOUSEProfil NATURHOUSE
7.1.2014 | NATURHOUSE

Naturhouse Naturhouse je nadnárodná spoločnosť španielskeho pôvodu rozvinutá na systéme franšízy. NATURHOUSE je vedúca spoločnosť v oblasti služieb a produktov určených pre výživu a diétu v Španielsku s viac ako 1300 strediskami po celom národnom území.
Podnik začal svoj ​​rozmach v roku 1992 vďaka vízii prezidenta a zakladateľa Félixa Revueltu pôvodom z Rioji, že je potrebné vytvoriť medzi obyvateľstvom povedomie o nutnosti zmeniť stravovacie návyky.

Stiahnuť brožúru v pdf >>

Loga NATURHOUSELoga NATURHOUSE
9.1.2014 | NATURHOUSE

Tu si môžete stiahnuť dokument v pdf, kde nájdete vertikálne a horizontálne podobu loga NATURHOUSE a vzorka korporátnych farieb.

Logo NATURHOUSE vo formáte AI a EPS nájdete na prevzatie na stránke Kontakt pre média.

Stiahnuť súbor v pdf >>

 
 

Příběhy franchisantů

Olga Mikovičová
Franchising NATURHOUSE

Založení vlastní výživové poradny NATURHOUSE vnímám jako možnost mít z práce zase radost. Toho se mi v zaměstnání nedostávalo. Vypráví paní Olga...

Další příběhy

Často kladené otázky

1. Prečo sa mám rozhodnúť práve pre NATURHOUSE?

NATURHOUSE je silná a stabilná medzinárodná značka, ktorá za viac ako 20 rokov existencie dokázala, že naša unikátna metóda a obchodný model fungujú po celom svete. Navyše ide o perspektívne odvetvie, kedy sa stále viac ľudí začína orientovať na „zdravý životný štýl“, základom ktorého je vyvážený jedálniček. Za 5 rokov fungovania na slovenskom trhu sme otvorili 12 franchisingových predajní, vďaka čomu sme tiež rozšírili povedomie o značke medzi spotrebiteľmi. NATURHOUSE sa pravidelne umiestňuje medzi Top100 franchisingovými konceptami na svete, ktorý vyhlasuje aj prestížny portál Franchise Direct.

2. Čo získam ako franchisant, ak sa rozhodnem zapojiť do NATURHOUSE?

Samozrejmosťou je u nás nadštandardná podpora franchisantov pri rozjazde prevádzkarne i po celú dobu našej spolupráce. Poradíme Vám s výberom vhodnej kalkulácie a pomôžeme v rokovaní o nájomných podmienkach, poskytneme detailnú kalkuláciu investície s ohľadom na danú lokalitu, odovzdáme Vám kompletný zoznam odporúčaných dodávateľov, ktorí dokážu vybudovať predajňu „na kľúč“ kdekoľvek na Slovensku. Pomôžeme Vám aj s výberom zamestnancov a zadarmo ich zaškolíme v našom školiacom centre v Českých Budejoviciach. Máme k dispozícii profesionálny tím hlavných dietológov, ktorí pravidelne navštevujú aj naše pobočky, strážia kvalitu práce a pomáhajú identifikovať slabé miesta a pracovať na ich zlepšení. Pre všetkých zamestnancov a franchisantov usporadúvame niekoľkokrát do roka tematické workshopy, na ktorých sa snažíme neustále zvyšovať ich kvalifikáciu, informovať ich o novinkách, trendoch na trhu, marketingových aktivitách a pod.

3. Aký je postup pri otvorení novej pobočky NATURHOUSE?

Záleží nám na tom, aby mal každý franchisant maximum informácií pre rozhodovanie o svojej investícii. Preto sa na prvej schôdzke budeme venovať metóde NATURHOUSE, vysvetlíme obchodný model, ukážeme si vzorové kalkulácie a určíme vhodnú lokalitu pre otvorenie obchodu. Potom, čo sa franchisant rozhodne s nami začať podnikať, sa spravidla zídeme v danom meste a spoločne si vytipujeme vhodné lokality pre umiestnenie obchodu. Nasleduje podpis franchisingovej zmluvy, uzatvorenie zmluvy o nájme (ak franchisant nepodniká vo vlastných priestoroch) a rekonštrukcia a vybavenie predajne. Medzitým vyberieme zamestnancov a preškolíme ich v našom školiacom centre v Českých Budejoviciach. Celý proces je možné zvládnuť aj za menej ako štyri týždne.

Další dotazy