K stiahnutiu


Brožúra franchisingu NATURHOUSE.Podnikajte s nami!
6.1.2014 | NATURHOUSE

V NATURHOUSE vám ponúkame možnosť vlastného podnikania pod osvedčenou značkou.

  • Vybudovanie vlastnej firmy s rozvunutým a overeným know-how v sektore so stálym rastom.
  • Vstupné a priebežné školenia.
  • Územná exkluzivita.

Stiahnuť brožúru v pdf >>

 

Profil NARTURHOUSEProfil NATURHOUSE
7.1.2014 | NATURHOUSE

Naturhouse Naturhouse je nadnárodná spoločnosť španielskeho pôvodu rozvinutá na systéme franšízy. NATURHOUSE je vedúca spoločnosť v oblasti služieb a produktov určených pre výživu a diétu v Španielsku s viac ako 1300 strediskami po celom národnom území.
Podnik začal svoj ​​rozmach v roku 1992 vďaka vízii prezidenta a zakladateľa Félixa Revueltu pôvodom z Rioji, že je potrebné vytvoriť medzi obyvateľstvom povedomie o nutnosti zmeniť stravovacie návyky.

Stiahnuť brožúru v pdf >>

Loga NATURHOUSELoga NATURHOUSE
9.1.2014 | NATURHOUSE

Tu si môžete stiahnuť dokument v pdf, kde nájdete vertikálne a horizontálne podobu loga NATURHOUSE a vzorka korporátnych farieb.

Logo NATURHOUSE vo formáte AI a EPS nájdete na prevzatie na stránke Kontakt pre média.

Stiahnuť súbor v pdf >>

 
 

Příběhy franchisantů

Jakub Hadraba
Franchising NATURHOUSE

O zákazníky nouzi nemáme O tom, že oboru krásy a zdraví se daří i v době ekonomické recese, hovoří v rozhovoru Jakub Hadraba, franchisant sítě výživových...

Další příběhy

Často kladené otázky

1. Prečo sa mám rozhodnúť práve pre NATURHOUSE?

NATURHOUSE je silná a stabilná medzinárodná značka, ktorá za viac ako 20 rokov existencie dokázala, že naša unikátna metóda a obchodný model fungujú po celom svete. Navyše ide o perspektívne odvetvie, kedy sa stále viac ľudí začína orientovať na „zdravý životný štýl“, základom ktorého je vyvážený jedálniček. Za 5 rokov fungovania na slovenskom trhu sme otvorili 12 franchisingových predajní, vďaka čomu sme tiež rozšírili povedomie o značke medzi spotrebiteľmi. NATURHOUSE sa pravidelne umiestňuje medzi Top100 franchisingovými konceptami na svete, ktorý vyhlasuje aj prestížny portál Franchise Direct.

3. Aký je postup pri otvorení novej pobočky NATURHOUSE?

Záleží nám na tom, aby mal každý franchisant maximum informácií pre rozhodovanie o svojej investícii. Preto sa na prvej schôdzke budeme venovať metóde NATURHOUSE, vysvetlíme obchodný model, ukážeme si vzorové kalkulácie a určíme vhodnú lokalitu pre otvorenie obchodu. Potom, čo sa franchisant rozhodne s nami začať podnikať, sa spravidla zídeme v danom meste a spoločne si vytipujeme vhodné lokality pre umiestnenie obchodu. Nasleduje podpis franchisingovej zmluvy, uzatvorenie zmluvy o nájme (ak franchisant nepodniká vo vlastných priestoroch) a rekonštrukcia a vybavenie predajne. Medzitým vyberieme zamestnancov a preškolíme ich v našom školiacom centre v Českých Budejoviciach. Celý proces je možné zvládnuť aj za menej ako štyri týždne.

5. Rád/Rada by som si otvoril/a pobočku NATURHOUSE a pracovala v nej ako výživový poradca, ale nemám vzdelanie v odbore. Je to možné?

NATURHOUSE je otvorený všetkým, ktorí majú kladný vzťah k zdravému životnému štýlu a ochotu vzdelávať sa. Pre všetkých zamestnancov i franchisantov poskytujeme zadarmo trojtýždňové intenzívne školenie, na ktorom si osvojíte základy výživového poradenstva a získate certifikát pre prácu v NATURHOUSE. V rámci osobného rozvoja potom všetkým partnerom odporúčame absolvovať akreditovaný kurz výživového poradenstva, ktorý poskytuje hneď niekoľko spoločností. Veľké percento dnes úspešných výživových poradcov NATURHOUSE prišlo z odlišných odborov a dnes sú veľmi úspešní a klientmi uznávaní poradcovia

Další dotazy