K stiahnutiu


Brožúra franchisingu NATURHOUSE.Podnikajte s nami!
6.1.2014 | NATURHOUSE

V NATURHOUSE vám ponúkame možnosť vlastného podnikania pod osvedčenou značkou.

  • Vybudovanie vlastnej firmy s rozvunutým a overeným know-how v sektore so stálym rastom.
  • Vstupné a priebežné školenia.
  • Územná exkluzivita.

Stiahnuť brožúru v pdf >>

 

Profil NARTURHOUSEProfil NATURHOUSE
7.1.2014 | NATURHOUSE

Naturhouse Naturhouse je nadnárodná spoločnosť španielskeho pôvodu rozvinutá na systéme franšízy. NATURHOUSE je vedúca spoločnosť v oblasti služieb a produktov určených pre výživu a diétu v Španielsku s viac ako 1300 strediskami po celom národnom území.
Podnik začal svoj ​​rozmach v roku 1992 vďaka vízii prezidenta a zakladateľa Félixa Revueltu pôvodom z Rioji, že je potrebné vytvoriť medzi obyvateľstvom povedomie o nutnosti zmeniť stravovacie návyky.

Stiahnuť brožúru v pdf >>

Loga NATURHOUSELoga NATURHOUSE
9.1.2014 | NATURHOUSE

Tu si môžete stiahnuť dokument v pdf, kde nájdete vertikálne a horizontálne podobu loga NATURHOUSE a vzorka korporátnych farieb.

Logo NATURHOUSE vo formáte AI a EPS nájdete na prevzatie na stránke Kontakt pre média.

Stiahnuť súbor v pdf >>

 
 

Příběhy franchisantů

Jakub Hadraba
Franchising NATURHOUSE

O zákazníky nouzi nemáme O tom, že oboru krásy a zdraví se daří i v době ekonomické recese, hovoří v rozhovoru Jakub Hadraba, franchisant sítě výživových...

Další příběhy

Často kladené otázky

3. Aký je postup pri otvorení novej pobočky NATURHOUSE?

Záleží nám na tom, aby mal každý franchisant maximum informácií pre rozhodovanie o svojej investícii. Preto sa na prvej schôdzke budeme venovať metóde NATURHOUSE, vysvetlíme obchodný model, ukážeme si vzorové kalkulácie a určíme vhodnú lokalitu pre otvorenie obchodu. Potom, čo sa franchisant rozhodne s nami začať podnikať, sa spravidla zídeme v danom meste a spoločne si vytipujeme vhodné lokality pre umiestnenie obchodu. Nasleduje podpis franchisingovej zmluvy, uzatvorenie zmluvy o nájme (ak franchisant nepodniká vo vlastných priestoroch) a rekonštrukcia a vybavenie predajne. Medzitým vyberieme zamestnancov a preškolíme ich v našom školiacom centre v Českých Budejoviciach. Celý proces je možné zvládnuť aj za menej ako štyri týždne.

1. Prečo sa mám rozhodnúť práve pre NATURHOUSE?

NATURHOUSE je silná a stabilná medzinárodná značka, ktorá za viac ako 20 rokov existencie dokázala, že naša unikátna metóda a obchodný model fungujú po celom svete. Navyše ide o perspektívne odvetvie, kedy sa stále viac ľudí začína orientovať na „zdravý životný štýl“, základom ktorého je vyvážený jedálniček. Za 5 rokov fungovania na slovenskom trhu sme otvorili 12 franchisingových predajní, vďaka čomu sme tiež rozšírili povedomie o značke medzi spotrebiteľmi. NATURHOUSE sa pravidelne umiestňuje medzi Top100 franchisingovými konceptami na svete, ktorý vyhlasuje aj prestížny portál Franchise Direct.

4. Bývam v meste s 13 000 obyvateľmi a rád/rada by som si tu otvoril/a pobočku NATURHOUSE. Bude tu dostatočný obchodný potenciál?

Áno. Pre menšie mestá máme pripravený tzv. mikrokoncept, ktorý dosahuje prevádzkovú nulu už pri veľmi nízkych obratoch. Pre majiteľa, ktorý zároveň v predajni pracuje ako výživový poradca, sa tak ponúka možnosť zaujímavých zárobkov, záleží len na Vašich schopnostiach a odhodlaní.

Další dotazy